GABLOTY SZKLANE

GABLOTY SZKLANE

GABLOTY ALL GLASS

GLX1

GLX1Gablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Wieniec górny wykonany z płyty meblowej laminowanej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Oświetlenie stropowe halogenowe, z możliwością zastosowania źródeł LED. Wymiary gabloty: 560x360x1900(h)

GLX1S

GLX1SGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół wykonany z płyty meblowej laminowanej. Szklana góra gabloty umożliwia oświetlenie przedmiotów zewnętrznymi źródłami, na przykład światłem z rampy sufitowej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Wymiary gabloty: 560x360x1900(h)

GLX3

GLX3Gablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół oraz wieniec górny wykonany z płyty meblowej laminowanej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Oświetlenie stropowe halogenowe, z możliwością zastosowania źródeł LED. Wymiary gabloty: 860x360x1900(h)

GLX3S

GLX3SGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół wykonany z płyty meblowej laminowanej. Szklana góra gabloty umożliwia oświetlenie przedmiotów zewnętrznymi źródłami, na przykład światłem z rampy sufitowej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Wymiary gabloty: 860x360x1900(h)

GLX6

GLX6Gablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Wieniec górny wykonany z płyty meblowej laminowanej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Oświetlenie stropowe halogenowe, z możliwością zastosowania źródła LED. Wymiary gabloty: 500x500x1900(h)

GLX6P

GLX6PGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół oraz wieniec górny wykonany z profili aluminiowych PORSA wypełnionych płytą laminowaną. Kolorystyka w standardzie - płyta biała lub czarna, profile anodowane w kolorze naturalnego aluminium, złączki czarne. Istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta oraz malowania profili i złączek, co zresztą widać na załączonym zdjęciu. Oświetlenie stropowe halogenowe, z możliwością zastosowania źródła LED. Wymiary gabloty: 530x530x1900(h)

GLX6S

GLX6SGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół wykonany z płyty meblowej laminowanej. Szklana góra gabloty umożliwia oświetlenie przedmiotów zewnętrznymi źródłami, na przykład światłem z rampy sufitowej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Wymiary gabloty: 500x500x1900(h)

GLX6PS

GLX6PSGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół wykonany z profili aluminiowych PORSA wypełnionych płytą laminowaną. Kolorystyka w standardzie - płyta biała lub czarna, profile anodowane w kolorze naturalnego aluminium, złączki czarne. Istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta oraz malowania profili i złączek, co widać na załączonym zdjęciu. Wymiary gabloty: 530x530x1900(h)

GLX8

GLX8Gablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół oraz wieniec górny wykonany z płyty meblowej laminowanej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Oświetlenie stropowe halogenowe, z możliwością zastosowania źródeł LED. Wymiary gabloty: 1000x500x1900(h)

GLX8P

GLX8PGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół oraz wieniec górny wykonany z profili aluminiowych PORSA wypełnionych płytą laminowaną. Kolorystyka w standardzie - płyta biała lub czarna, profile anodowane w kolorze naturalnego aluminium, złączki czarne. Istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta oraz malowania profili i złączek, co widać na załączonym zdjęciu. Oświetlenie stropowe halogenowe, z możliwością zastosowania źródła LED. Wymiary gabloty: 1030x530x1900(h)

GLX8PS

GLX8PSGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół wykonany z profili aluminiowych PORSA wypełnionych płytą laminowaną. Kolorystyka w standardzie - płyta biała lub czarna, profile anodowane w kolorze naturalnego aluminium, złączki czarne. Istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta oraz malowania profili i złączek, co widać na załączonym zdjęciu. Wymiary gabloty: 530x530x1900(h)

GLX8S

GLX8SGablota całkowicie przeszklona z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół wykonany z płyty meblowej laminowanej. Szklana góra gabloty umożliwia oświetlenie przedmiotów zewnętrznymi źródłami, na przykład światłem z rampy sufitowej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Wymiary gabloty: 1000x500x1900(h)

GLX10

GLX10Gablota całkowicie przeszklona, narożna, z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół oraz wieniec górny wykonany z płyty meblowej laminowanej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Oświetlenie stropowe halogenowe, z możliwością zastosowania źródeł LED. Wymiary gabloty: 700x700x1900(h)

GLX10S

GLX10SGablota całkowicie przeszklona, narożna, z czterema półkami. Drzwi przesuwne z zamkiem. Cokół wykonany z płyty meblowej laminowanej. Szklana góra gabloty umożliwia oświetlenie przedmiotów zewnętrznymi źródłami, na przykład światłem z rampy sufitowej. Kolorystyka w standardzie biała i czarna, ale istnieje możliwość zastosowania laminatów zgodnie z życzeniem klienta. Wymiary gabloty: 700x700x1900(h)
GABLOTY SZKLANE, ul. Zwycięzców 4D, 03-941 Warszawa, Polska. tel. (+48 22) 616 00 36; fax.(+48 22) 616 02 54, email: vitrum@vitrum.pl - Oświetlenie gablot
© 2014 by Grupa Vitrum Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone.

GABLOTY SZKLANE